ШЛЯХ ІНТЕГРАЦІЇ ЖІНОК – ІММІГРАНТОК В МІСТІ РИМІ.

Відразу після того, як мене було обрано додатковим радником країн Європейського континенту Міської ради міста Риму, я пообіцяла займатись здійсненням ініціатив, що стосуються працюючих жінок - іммігранток, які живуть в нашому місті. Як ви знаєте, я така ж жінка – іммігрантка, як і ви, і тому я бажаю вам ніколи не втрачати терпіння та оптимізм, які нас підштовхнули залишити наших рідних і нашу Батьківщину, щоб побудувати краще майбутнє для наших дітей та сімей.

Над складанням та перекладом довідника «Кольори громадянства» працювали Комісія Обраних жінок Міської ради міста Риму, Інтернаціональний Центр жінок та Центральна Координаційна рада українських організацій в Італії.
Видання дає нам, іммігрантам, можливість мати інформацію, роз’яснення законів Італії та адреси необхідних інституцій та офісів.
На мій погляд, для нас, іммігрантів, важливо, щоб процеси інтеграції супроводжувались точними, ясними і різноманітними джерелами.

Дійсно, інформація та знання є головними для того, щоб орієнтуватись і організовувати наше повсякденне життя в новому середовищі, що для нас означає "побудувати нове життя", відчуваючи при цьому суперечливі почуття та емоції, викликані новим світом, який треба зрозуміти, і тим, який ми залишили у своїй країні.
Для кожного іноземця є важливим створити нову мережу стосунків, нових колег, вивчити правила нового суспільства, нові звичаї та традиції, але ми добре знаємо, що отримати приписку в новому Місті, посвідчення особистості, тобто внутрішній італійський паспорт, в новій Країні - це все одно, що наново народитися.

Але я також вважаю, що на нашому міграційному шляху найважливішим є зберегти нашу культурну ідентичність, тому важливо не забувати своє коріння, свої традиції. Саме це робить нас сильнішими і мудрішими та дає нам сили, щоб пройти шлях інтеграції в суспільство, яке деколи повністю відрізняється від того, з якого ми походимо.

Довідник «Кольори громадянства» - це величезна допомога всім іммігрантім, тому що дає чіткі відповіді на ті запитання, які кожний з нас ставить собі, йдучи міграційним шляхом, відповідно з законами італійської держави. Крім того, ця книга роз’яснює всі статті Конституції Італії, які стосуються імміграції та останній закон з імміграції 2009 року, які я сподіваюся допоможуть вам в здійсненні всіх ваших мрій в новому суспільстві!

Тетяна Кузик
Додатковий радник країн
Європейського континенту
Міської ради міста Риму
Тел: 3397584432
E - mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

 

Scarica guide, opuscoli e manuali

dl-iconIn questa categoria trovi tutte le guide,opuscoli e manuali  riguardanti la vita degli stranieri in Italia.

Ringraziamento speciale a:

AgenziaTuUnicredit

Ringraziamo Agezia Tu Unicredit per supporto dello sviluppo di guida "NOI DELL'EUROPA DELL'EST" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa".

Ringraziamo anche:

logo uiaRingraziamo Ukraine International Airlines per supporto dello sviluppo di guida "GUIDA PER LA COMUNITA' UCRAINA IN ITALIA" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa - Ucraina".
top