«Міжнародна українська школа» провела атестацію учнів у Європі.

 


У лютому та березні Комісія “Міжнародної української школи” з міста Києва проводила оцінювання досягнень школярів, які навчаються в українських школах в  Європі.

«Міжнародна українська школа» (МУШ) -  це загальноосвітній навчальний заклад, який забезпечує громадянам України можливість здобуття якісної повної середньої освіти за межами Батьківщини. Cпівпраця продовжується  уже з 30 школами 9 країн світу. Це Італія, Іспанія, Португалія, Чехія, Австрія, Бельгія, Греція, Франція та Турція. В більшості шкіл діти навчаються по суботах і лише чотири школи є 5 - денними, тобто діти навчаються кожного дня. Школи працюють за програмами Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України, а випускники отримують  український державний атестат. Отже, немає жодних перешкод, щоб поступати у ВУЗ - и в Україні та за кордоном.


«Ми вже провели атестацію в усіх наших школах в Європі» - говорить заступник директора МУШ Олександра Євгенівна Кіріна, яка приїхала з Києва, щоб оцінити українську суботню школу «Престиж» у Римі. Атестація - завдання нелегке для учнів, адже впродовж одного дня - 10 березня – учні проходили атестацію з усіх предметів.

 «Двічі на рік відбувається семестрове та річне оцінювання - продовжує пані Олександра Кіріна, сама за професією вчитель української мови. - У всіх наших закордонних школах комісії проводять письмове тестування кожного предмету, а  також співбесіду з учнями, тобто вивчення роботи вчителів. Відвідуючи школи за кордоном, ми бачимо повну картину, пропонуємо відповідну методичну допомогу».

 «Міжнародна українська школа» - це майже 2000 школярів, які навчаються в закордонних навчальних закладах. Крім цього, є ще дистанційна форма навчання, якою користується біля 400 учнів. Директором МУШ є Людмила Василівна Іванова. За якістю навчання в українських школах за кордоном спостерігає 10 вчителів - методистів.

Pимська школа «Престиж», що співпрацює з МУШ і якою завідує пані Тетяна Кузик, гуртує 55 учнів, які  бажають поглиблювати своє знання рідної мови.

«Ми дуже вдячні підтримці Посольства України в Італії та Українській Греко – Католицькій церкві у нашій нелегкій роботі – говорить Тетяна Кузик -  Хочу зазначити як радник Міської ради міста Риму, що  проект Міжнародної Української школи для дітей українців, які проживають за кордоном, є унікальним прикладом для іммігрантів всіх націй в Італії.»

 Пані Олександра Кіріна  звертає увагу на основну проблему  у навчанні школярів в Європі, а саме на питання двомовності. “Мова країни перебування переважає над українською мовою, особливо серед молодших школярів. Іноді дитині важко висловити думку українською мовою. В суботніх школах вчитель  виконує роль консультанта. Він навчає учня самостійно організовувати свій учбовий процес, так як левова частка навчання дитини проходить самостійно і тут дуже багато залежить від батьків. Якщо дитина працює вдома з батьками, відповідно і її результати кращі. Комісія це обов’язково приймає до уваги під час атестації учнів ”.

 Дуже важливим є те, що далеко від Батьківщини діти мають можливість здобувати знання в українських школах, а з кожним роком організація навчального процесу покращується.  Та найважливішим є те, що атестація у школі «Престиж» вже третій рік проходить успішно, адже задля цих результатів  багато працювали учні,  вчителі та батьки.

Для бажаючих перейняти досвід та записатись до школи залишаємо телефон: 3397584432 та E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

 

 

 

...

Scarica guide, opuscoli e manuali

dl-iconIn questa categoria trovi tutte le guide,opuscoli e manuali  riguardanti la vita degli stranieri in Italia.

Ringraziamento speciale a:

AgenziaTuUnicredit

Ringraziamo Agezia Tu Unicredit per supporto dello sviluppo di guida "NOI DELL'EUROPA DELL'EST" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa".

Ringraziamo anche:

logo uiaRingraziamo Ukraine International Airlines per supporto dello sviluppo di guida "GUIDA PER LA COMUNITA' UCRAINA IN ITALIA" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa - Ucraina".
top