Цими днями в Римі перебуває вокально-хореографічний ансамбль „Викрутасики” зі Львова під проводом о. Тараса Миляна, голови молодіжної комісії Львівської Архієпархії УГКЦ та пані Лесі Слюсарчук, керівника ансамблю. Цей вокально-хореографічний ансамбль був заснований 10 листопада 2002 року. Його учасники – це діти віком від 3 до 16 років, загальна кількість яких сягає понад 400 дітей у 14 вікових категоріях. До Риму прибула лише маленька частинка ансамблю у кількості 38 дітей.

В четвер зранку, 23 вересня, учасники ансамблю побували в українському соборі св. Софії в Римі та відвідали музей Патріарха Йосифа Сліпого, а релігійне товариство „Свята Софія” пригостило дітей смачним сніданком.
Увечері, ансамбль „Викрутасики” виступив перед українською громадою римської парафії святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької Ікони Божої Матері. Концертна програма відбувалася прямо на площі Мадонна дей Монті, перед парафіяльним храмом. Чудова українська пісня, прекрасний український танець у поєднанні українського національного строю створили чудовий вечір відпочинку для наших співвітчизників у Римі. Напевно, кожен присутній думками полинув на рідну землю, у рідну домівку, отримуючи величезний заряд духовної енергії та чимало позитивних емоцій. Серед української публіки на площі можна було побачити багато місцевих римлян та представників інших народів.
Після концерту, адміністратор парафії Святих Сергія і Вакха, о.Іван Кулик, подякував юним артистам за чудовий подарунок української пісні та танцю, підкреслюючи, що їх виступ став великою підтримкою українців, які перебувають далеко від рідної землі. Опісля учасники ансамблю були запрошені до парафіяльного будинку, де місцеві українські віряни пригостили юних артистів традиційною італійською піцою та солодощами.
Проведення подібних заходів на площі Мадонна дей Монті перед українською церквою святих мучеників Сергія і Вакха, що стало вже доброю традицією, є великою духовно-культурною підтримкою для наших земляків, які проживають у Римі, та доброю нагодою представлення української культури, традицій, пісні та танцю для місцевих італійців та інших народів.
 

Прес-служба УГКЦ в Італії

Scarica guide, opuscoli e manuali

dl-iconIn questa categoria trovi tutte le guide,opuscoli e manuali  riguardanti la vita degli stranieri in Italia.

Ringraziamento speciale a:

AgenziaTuUnicredit

Ringraziamo Agezia Tu Unicredit per supporto dello sviluppo di guida "NOI DELL'EUROPA DELL'EST" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa".

Ringraziamo anche:

logo uiaRingraziamo Ukraine International Airlines per supporto dello sviluppo di guida "GUIDA PER LA COMUNITA' UCRAINA IN ITALIA" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa - Ucraina".
top