Вже традиційним стало у Римі «Прощання з колядою» - святковий концерт з нагоди завершення циклу Різдвяних свят, який організовує останніми роками українська парафія святих Сергія і Вакха та Жировицької Ікони Божої Матері в Римі.
Так і цього року в неділю, 12 лютого, як анонсувалося, українська парафія Свв. Сергія і Вакха та Жировицької Ікони Божої Матері в Римі на завершення Різдвяного періоду запросила римлян на концерт "Прощання з колядою", що відбувся в сусідньому до парафії італійському храмі "S. Maria ai Monti. На прощання із колядою прибула не лише численна українська громада, представники Церкви і місцевого уряду, але і багато гостей-італійців.
На початку концерту до присутніх з привітальним словом звернувся о. Марко Ярослав Семеген, Пастоальний координатор та віце-парох парафії Свв. Сергія і Вакха, запросивши до слова також монсеньйора Пієр Пауло Феліколо, Директора «Мігрантесу» Римської архідієцезії.
У мистецькій програмі парафіяльний хор під керуванням пані Галини Громик, виконав на професійному рівні цілий ряд українських колядок. А окремі парафіяни представили оригінальне сценічне дійство «Різдвяний вертеп», у якому господарі вертепу - пан Іван Рогожинський та пані Ірина Винник - українською та італійською мовами пояснювали присутнім Різдвяні звичаї та діалогували з колядниками.
Торжественною прикрасою концерту став виступ хору семінаристів Української папської колегії Святого Йосафата, а ще більшою несподіванкою - участь парафіяльного хору Грузинської православної церкви у Римі.
Не менш чудовим дарунком для присутніх стало віншування та спів української колядки у виконанні італійських дітей Джулїї Москателлі та Міріам Буцці.
На завершення концерту з подячним словом до виконавців та глядачів звернувся о. Іван Кулик, Адміністратор парафії Свв. Сергія і Вакха та п. Тетяна Кузик, додатковий радник від іноземних громад при Римській мерії.
Прес-служба УГКЦ в Італії

Scarica guide, opuscoli e manuali

dl-iconIn questa categoria trovi tutte le guide,opuscoli e manuali  riguardanti la vita degli stranieri in Italia.

Ringraziamento speciale a:

AgenziaTuUnicredit

Ringraziamo Agezia Tu Unicredit per supporto dello sviluppo di guida "NOI DELL'EUROPA DELL'EST" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa".

Ringraziamo anche:

logo uiaRingraziamo Ukraine International Airlines per supporto dello sviluppo di guida "GUIDA PER LA COMUNITA' UCRAINA IN ITALIA" che potete scaricare o consultare nella categoria "Continente Europa - Ucraina".
top